HATAY KIRIKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

   Bugün, Cumhuriyetimizin ilanının 96. yıl dönümünü kutlamanın heyecanını, gururunu ve coşkusunu hep birlikte yaşamaktayız. 

              Esaret altında yaşamaktansa ölmeyi tercih eden ecdadımız, işgal edilerek yok edilmek istenen ülkemizi, büyük bir kahramanlık destanı yazarak, vatan topraklarını bizlere emanet etmiştir. 

             Bizlerde, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak için, gece gündüz demeden daha çok çalışmalı, hedeflemiş olduğumuz 2023 Eğitim Vizyonu'nu hayata geçirerek, geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımıza dünyada söz sahibi bir Türkiye bırakmalıyız. 

 

            Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümünü dolayısıyla başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kurtuluş savaşı kahramanlarımızı, ebediyete intikal eden devlet adamlarımızı, dökülen kanlarıyla bu toprakları bizlere vatan yapan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı, minnet ve şükranla anıyor, Cumhuriyet Bayramımızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

                                                          İlçe Milli Eğitim Müdürü

                                                           İbrahim Cahit Ayazhan

Yeni Mahalle 99. Sokak Dış Kapı No 4 - (0326) 344 1011

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.