HATAY
KIRIKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AZRA ECE KAYA 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü'nün 100. Yıl Dönümü Kapsamında Bakanlığımıza Bağlı resmi ilkokullar arasında düzenlenen '' Mektup Yazma Yarışmasında İl Birincisi oldu.
![AZRA ECE KAYA 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü'nün 100. Yıl Dönümü Kapsamında Bakanlığımıza Bağlı resmi ilkokullar arasında düzenlenen '' Mektup Yazma Yarışmasında İl Birincisi oldu.](/meb_iys_dosyalar/2021_08/19100615_CIMG1816.jpg)
AZRA ECE KAYA
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü'nün 100. Yıl Dönümü Kapsamında Bakanlığımıza Bağlı resmi ilkokullar arasında düzenlenen '' Mektup Yazma Yarışmasında İl Birincisi oldu.