İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Harun TÜYSÜZ Avrupa Birliği finansman desteği ile bakanlığımız tarafından yürütülen PIKTES faaliyetleri kapsamında ilçemizde gerçekleştirilen yemek organizasyonuna katıldı.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Harun TÜYSÜZ Avrupa Birliği finansman desteği ile bakanlığımız tarafından yürütülen PIKTES faaliyetleri kapsamında ilçemizde gerçekleştirilen yemek organizasyonuna katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/16211157_manset_piktes.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Harun TÜYSÜZ Avrupa Birliği finansman desteği ile bakanlığımız tarafından yürütülen Türk Eğitim Sisteminde Çocuklar İçin Kapsayıcı Eğitimin Desteklenmesi Projesi (PIKTES) faaliyetleri kapsamında ilçemiz okullarından Tayfur Ata Sökmen İlkokulu'nda gerçekleştirilen yemek organizasyonunda Türk ve Suriyeli öğrencilerimiz ve veliler ile bir araya geldi.
Programa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Sayın İbrahim Cahit AYAZHAN, Sayın Mustafa KARASU ve Sayın Mustafa ÖZTÜRK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kemal CEYLAN ve Şube Müdürlerimiz katılım sağladılar.
"Okul müdürümüz Ahmet ZORTUK nezdinde programın gerçekleştirilmesinde emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkürlerimi sunuyorum."
Kemal CEYLAN
İlçe Milli Eğitim Müdürü