HATAY
KIRIKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KUYUBAŞIOĞLU´nun Kurban Bayramı Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KUYUBAŞIOĞLU´nun Kurban Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_23102700_dsc00055.jpg)
Bayramlar, insanların kardeşçe kucaklaştıkları, birbirlerine olan sevgi ve saygılarının perçinlendiği günlerdir. Kardeşlik ve dayanışma duygularını geliştirmesi umuduyla, eğitim camiamız başta olmak üzere tüm halkımızın ve İslâm aleminin Kurban Bayramını kutluyor; sağlık, başarı ve mutluluk getirmesi dileklerimle saygılarımı sunuyorum
İbrahim KUYUBAŞIOĞLU
İlçe Milli Eğitim Müdürü