İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kemal CEYLAN'ın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kemal CEYLAN'ın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2024_05/13141419_19mayisgenclikvesporbayrami_mansetresim.jpg)
Geleceğimizin teminatı değerli gençler,
Aziz şehitlerimizin canları pahasına savundukları bu vatan üzerinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceği, istiklal şuuruyla yetişen sizlere emanet edildi. Sizlerin en iyi şekilde yetişmeniz, çağın gerekleri doğrultusunda nitelikli bir eğitim almanız, devlet ve millet olarak en önemli amacımızdır. Gençlerimizin, emanetinde bulunan Cumhuriyetimizi geleceğe taşımak için her zaman özveriyle çalışacaklarına yürekten inanıyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve aziz milletimizin bağımsızlığı için canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, sevgili gençlerimizin ve tüm halkımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum.
Kemal CEYLAN
İlçe Milli Eğitim Müdürü