HATAY
KIRIKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde 18 Ocak 2024 tarihinde, Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi tarafından Erasmus Plus Proje Yazımı Eğitimi düzenlendi.
![İlçemizde 18 Ocak 2024 tarihinde, Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi tarafından Erasmus Plus Proje Yazımı Eğitimi düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2024_01/18201333_ersamusmanset.jpg)
İlçemizde 29-30 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirilen Erasmus çalıştayının ardından 2. kez 18 Ocak 2024 tarihinde, ilçemiz Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminde görevli Cihangir GİRİŞKEN tarafından "Erasmus Plus Proje Yazımı Eğitimi" verildi. Eğitime katılan öğretmenlerimize ve eğitimi veren Cihangir GİRİŞKEN hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.