HATAY
KIRIKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kırıkhan Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerimiz tarafından hazırlanan "Engelleri Aşıyoruz" projesi, TÜBİTAK 2204-B 18. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'nda Adana Bölge Finalleri'ne katılmaya hak kazanmıştır.
![Kırıkhan Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerimiz tarafından hazırlanan](/meb_iys_dosyalar/2024_04/03151848_mansettubitak.jpg)
Kırıkhan Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerimiz Meryem Naz GÜL ve Merve HAŞİMİ'nin BİLSEM Müdürü Sayın Abdi AYNACI danışmanlığında hazırladıkları "Engelleri Aşıyoruz" projesi, TÜBİTAK tarafından düzenlenen 2204-B 18. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'nda Adana Bölge Finalleri'ne katılmaya hak kazanmıştır. Öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik eder, 29 Nisan'da katılacakları Bölge Finali'nde başarılar dilerim.
Kemal CEYLAN
İlçe Milli Eğitim Müdürü