HATAY KIRIKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KIRIKHAN İBN-İ SİNA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ‘GENÇLİK MİLLİ HAZİNEMİZ İÇİN YARIŞIYOR’ PROJESİ KAPSAMINDA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İBRAHİM CAHİT AYAZHAN’I ZİYARETİ

KIRIKHAN İBN-İ SİNA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ‘GENÇLİK MİLLİ HAZİNEMİZ İÇİN YARIŞIYOR’ PROJESİ KAPSAMINDA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İBRAHİM CAHİT AYAZHAN’I  ZİYARETİ

18-12-201818-12-2018

 

KIRIKHAN İBN-İ SİNA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ‘GENÇLİK MİLLİ HAZİNEMİZ İÇİN YARIŞIYOR’ PROJESİ KAPSAMINDA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İBRAHİM CAHİT AYAZHAN’I  ZİYARETİ

 

       Gençlik Projeleri Destek Programı 2018-I kapsamında Gençlik Spor Bakanlığı tarafından desteklenmesi uygun görülen Kırıkhan İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ‘GENÇLİK MİLLİ HAZİNEMİZ İÇİN YARIŞIYOR’ projesi uygulanmaya başlanmıştır. Bu kapsamda Projenin açılış daveti için Kırıkhan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İ.Cahit AYAZHAN makamında ziyaret edilmiş ve proje koordinatörü Özlem BURAKÇIN ,Gençlik grubu üyeleri ve Okul Müdürü Kemal CEYLAN proje hakkında şahıslarına bilgi vermiştir.

 

         Bu Proje 1 ay sürecek olup Kırıkhan ilçesindeki 11 lisenin öğrenci gruplarını kapsayacaktır.Projenin konusu ‘Sağlıklı Yaşam ve Kültür Sanat’tır.Projenin amacı ise ilçedeki Gençlerin ortak bir amaç etrafında birlikte uyumlu çalışmalarını ,sosyal uyum içinde beceri ve yeteneklerini sergilemelerini ve hayatı bütünleştirerek gençlerin milli değerlerimizi yakından tanımasını sağlamaktır.

 

Projenin 1.haftası ;  Tanıtım-davet-faaliyetlere katılacak öğrencilerin belirlenmesi

 

               2.haftası ;  Sekiz kategorili hazine adası oyunlarının oynanması(akıl oyunları,koordinasyon oyunu,beceri oyunu,spor faaliyeti,Yer-yön bulma(oryantring) oyunu,Genel Yetenek -Genel Kültür oyunları)

 

              3.haftası   ; Kültür Turu;Hazine adasının kazanan öğrencileri ile İbn-i Sina MTAL gençlik grubu öğrencilerinin İstanbul’un tarihi ve kültürel yerlerinin gezdirilmesi.

 

             4.haftası    ; Gezide maddi değeri olmayan magnet ,ayraç gibi hediyeler alan tur öğrencileri,yarışmadaki gençlik grubu üyelerine hediyelerini verip deneyimledikleri geziyi paylaşırlar.

 

Yeni Mahalle 99. Sokak Dış Kapı No 4 - (0326) 344 1011

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.