HATAY
KIRIKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kırıkhan Okul ve Kurum Müdürleri Buluşması İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Harun TÜYSÜZ Başkanlığında Gerçekleştirildi.
![Kırıkhan Okul ve Kurum Müdürleri Buluşması İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Harun TÜYSÜZ Başkanlığında Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2023_12/22212620_md_toplanti_manset.jpg)
Kırıkhan Okul ve Kurum Müdürleri Buluşması İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Harun TÜYSÜZ Başkanlığında; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın İbrahim Cahit AYAZHAN'ın, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kemal CEYLAN'ın , İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimizin ve İlçemizde görev yapan okul ve kurum müdürlerinin katılımıyla 21.12.2023 tarihinde ilçemiz Naim Atakaş Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.