HATAY
KIRIKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Sporları Federasyonu tarafından Kayseri'de düzenlenen okullar arası Küçük Kız Futbol Grup Müsabakaları'nda ilçemizi temsil eden Şehit Atilla Kurt Ortaokulu Kız Futbol Takımı, grubu birincilikle tamamlayarak Türkiye Yarı Finaline yükselmiştir.
![Okul Sporları Federasyonu tarafından Kayseri'de düzenlenen okullar arası Küçük Kız Futbol Grup Müsabakaları'nda ilçemizi temsil eden Şehit Atilla Kurt Ortaokulu Kız Futbol Takımı, grubu birincilikle tamamlayarak Türkiye Yarı Finaline yükselmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2024_04/29110558_manset_kizfutbol.jpg)
Okul Sporları Federasyonu tarafından Kayseri'de düzenlenen okullar arası Küçük Kız Futbol Grup Müsabakaları'nda ilçemizi temsil eden Şehit Atilla Kurt Ortaokulu Kız Futbol Takımı, grubu birincilikle tamamlayarak Türkiye Yarı Finaline yükselmiştir. Emeği geçen okul yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi ve yarışmaya katılan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
Kemal CEYLAN
İlçe Milli Eğitim Müdürü