HATAY
KIRIKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜRKİYE FİNALLERİ KROS YARIŞMASI
TÜRKİYE FİNALLERİ KROS YARIŞMASI Kırıkhan Yatılı Bölge Ortaokulu Yıldız Erkekler Kros takımı 13/02/2016 tarihinde Adana’ da yapılan Türkiye finallerinde takım olarak Türkiye 2.si, ferdi olarak öğrencimiz Emre KARA Türkiye 4.sü olmuş olmuştur.![TÜRKİYE FİNALLERİ KROS YARIŞMASI](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_15141207_dsc00646.jpg)
TÜRKİYE FİNALLERİ KROS YARIŞMASI
Kırıkhan Yatılı Bölge Ortaokulu Yıldız Erkekler Kros takımı 13/02/2016 tarihinde Adana’ da yapılan Türkiye finallerinde takım olarak Türkiye 2.si, ferdi olarak öğrencimiz Emre KARA Türkiye 4.sü olmuş olmuştur.