HATAY
KIRIKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vatandaşla Buluşma Toplantısı İlçe Kaymakamı Sayın Mahmuthan ARSLAN Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal CEYLAN'nın da Katıldığı Toplantı Başpınar İlk ve Ortaokulunda Yapıldı
![Vatandaşla Buluşma Toplantısı İlçe Kaymakamı Sayın Mahmuthan ARSLAN Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal CEYLAN'nın da Katıldığı Toplantı Başpınar İlk ve Ortaokulunda Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_01/26164450_DSC_0261.jpg)
Vatandaşla Buluşma Toplantısı İlçe Kaymakamı Sayın Mahmuthan ARSLAN Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal CEYLAN'nın da Katıldığı Toplantı Başpınar İlk ve Ortaokulunda Yapıldı Toplantıya Başpınar, Kalakamberli, Adalar, Sucu , ve Özkızılkaya Mahalle Muhtarlarının azalarıyla birlikte katıldı.