HATAY
KIRIKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yatılı Bölge Ortaokulundan Çanakkale Şehitlerimize Ziyaret
Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri öğretmenleri ile birlikte Çanakkale´deki şehitlerimizi ziyarette bulundular. Şehrin tarihi ve turistik yerlerini de gezen öğrenciler, güzel hatıralarla birlikte Kırıkhan´a döndüler.![Yatılı Bölge Ortaokulundan Çanakkale Şehitlerimize Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_05142646_anakkalekapakresmi.jpg)
Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri öğretmenleri ile birlikte Çanakkale´deki şehitlerimizi ziyarette bulundular. Şehrin tarihi ve turistik yerlerini de gezen öğrenciler, güzel hatıralarla birlikte Kırıkhan´a döndüler.